HAVSA SPOR SOSYAL TESİSİMİZİN ÜST KATINDA BULUNAN “MERCAN RESTAURANT” AÇILIŞI BELEDİYE BAŞKANIMIZ Av. AYDIN BALKAN TARAFINDAN YAPILARAK HİZMETE AÇILDI
![🎉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8c/1/16/1f389.png)
![🎀](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3/1/16/1f380.png)
![✂️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb0/1/16/2702.png)
![🎉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8c/1/16/1f389.png)
AÇILIŞA AK PARTİ EDİRNE MİLLETVEKİLİ SN FATMA AKSAL, MHP İL BAŞKANI EMRE TOKLUOĞLU, MHP İLÇE BŞK ERMAN ERBAŞ, ESNAF ODASI BAŞKANI YILDIRIM SAIN ve BELEDİYE MECLİS ÜYELERİMİZ KATILDI.
İŞLETMEN İLÇEMİZE , İŞLETMECİ MUSTAFA MERCAN ve AİLESİNE HAYIRLI OLMASINI DİLERİZ.